Alfa Muscae

Rejestracja: 2016-07-31
Nikogo nie szukam..bo mam swoje szczęście ---> Piotrusia ❤️ KTO POCHOWAĆ BALONIKI PRZEDE MNĄ ..hę ?
Punkty57Więcej
Do utrzymania poziomu: 
Ilość potrzebnych punktów: 143
Teraz gra

CO FRYZURA MÓWI O TOBIE?

2018-07-09       

Znalezione w necie...ciekawa jestem Waszych opinii...co o tym sądzicie ?
Czy każdy, aż tak bardzo przywiązuje uwagę do wyglądu, by dobierać fryzurę, aby dać
tym wyraźny przekaz swojej osobowości? n17.119.gifn29.119.gif

KOBIETY

KOK
Jeśli lubisz układać włosy w kok, prawdopodobnie jesteś osobą towarzyską. Cenisz przyjaciół i rodzinę ponad wszystko.
Z racji na wrażliwość i wysoką zdolność empatii, jesteś niezawodną przyjaciółką, zawsze gotową do wysłuchania problemów swoich bliskich.


BURZA WŁOSÓW

Z racji na twój wrodzony magnetyzm, trudno od ciebie oderwać wzrok. Masz romantyczną duszę. Dzięki swojej naturalnej wrażliwości i otwartości, masz przyjaciół, którzy pójdą za tobą w ogień.
Jednak nie brakuje ci również ognistego temperamentu. Jesteś indywidualistką, która wie czego chce.

DŁUGIE FALE

Jesteś zadowolona ze swojego wyglądu oraz ze swoich życiowych osiągnięć. Ciężko pracujesz i nie lubisz się nad sobą użalać. Nawet, jeśli coś nie idzie po twojej myśli, nie poddajesz się i wytrwale realizujesz swoje cele.

PROSTE I ROZPUSZCZONE

Jesteś osobą pozytywną i wyluzowaną. Lubisz imprezy, ale cenisz sobie również samotne wieczory. Nie jesteś konfliktowa i rzadko się denerwujesz. Nie afiszujesz się z emocjami, ale wewnętrznie bardzo przeżywasz wszelkie rozterki.

NA CHŁOPCZYCĘ

Masz niesamowite poczucie humoru. Otaczasz się ciekawymi ludźmi, sama również roztaczasz wokół siebie przyjazną aurę.
Lubisz wyzwania. W życiu wysoko stawiasz sobie poprzeczkę, dzięki czemu rozbudzasz w ludziach podziw i szacunek.

KOŃSKI OGON

Jesteś osobą energiczną. Stawiasz sobie wysokie wymagania i wytrwale realizujesz swoje cele. Pracodawcy bardzo cię cenią, z racji na twoją efektywność i zdecydowane działania. Nie lubisz siedzieć w miejscu. Wakacje na plaży i wieczory przed telewizorem nie są dla ciebie. Masz sprecyzowane zainteresowania, czym inspirujesz innych do działania.

WARKOCZ

Jesteś osobą bardzo praktyczną, twardo stąpającą po ziemi. Nie lubisz marnować czasu, inwestujesz go tylko w naprawdę ważne dla ciebie działania. Nie lubisz przymilać się ludziom, dlatego masz wokół siebie przyjaciół, którzy naprawdę troszczą się o ciebie i którym na tobie zależy.

"BOB"

Jesteś osobą kreatywną, samodzielną. Najlepiej czujesz się w realizowaniu różnego rodzaju projektów. Jesteś ambitna i masz sprecyzowaną wizję przyszłości.
Lubisz pracować z ludźmi, jednak najlepsze efekty uzyskujesz, gdy jesteś szefową sama dla siebie.MĘŻCZYŹNI

Włosy „na jeża”
Choć utarło się, że to fryzura typowa dla mundurowych, to jednak od lat jest niezwykle rozpowszechniona wśród cywili. Nic dziwnego, bo to najprawdopodobniej typ uczesania najwygodniejszy w codziennym funkcjonowaniu. Nie trzeba czesać, mycie jest zupełnie bezproblemowe, a do tego nie potrzeba już żadnych innych zabiegów pielęgnacyjnych. Skojarzenia z wojskiem pozostają aktualne. Mężczyzn z taką fryzurą uważa się za zdyscyplinowanych, aktywnych i sumiennych, ale raczej mało wyluzowanych. Przypisuje im się także dobrą organizację oraz praktyczność, a do tego cieszą się oni sporym zaufaniem. Czasem jednak ten typ fryzury to po prostu próba ukrycia rzadkich włosów.

Włosy z przedziałkiem
Trend, który był niezwykle popularny w latach 50-tych i 60-tych, nigdy tak naprawdę nie wyszedł z mody. Wyraźny przedziałek jest niezwykle elegancki i pasuje na każdą okazję. W dodatku nadaje się zarówno do krótszych, jak i dłuższych pasm włosów. Co mówi o Tobie? Ludzie najprawdopodobniej odbierają Cię jako konformistę, który nie ma obiekcji przed podążaniem za innymi. Być może jesteś przewidywalny, ale to wcale nie jest złe, bo zwykle oznacza, że jesteś też odpowiedzialny i można na Tobie polegać. Pamiętaj, że jeśli zechcesz wyglądać mniej grzecznie, to zawsze możesz nieco zapuścić włosy i zaczesać je na bok tak niedbale, by dodać sobie „pazura”.

Włosy zaczesane do tyłu
To jedna z najgrzeczniejszych i najelegantszych fryzur, jakie kiedykolwiek istniały. Zwykle kojarzy się z wyższymi sferami. Przy okazji może powodować skojarzenia z zarozumialstwem, ale spokojnie, bo to całkiem dobrze – w końcu oznacza też Twoją pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wiele osób zakłada, że lubisz zwracać na siebie uwagę i brylować w towarzystwie. Najprawdopodobniej lubisz też dostawać to, czego zapragniesz i nie przepadasz za oszczędzaniem.

Włosy rozwichrzone
Rozwichrzone włosy, pozostające stale w nieładzie to jedna z najbardziej wyluzowanych fryzur. W przypadku mężczyzn długowłosych zwykle przywodzi na myśl skojarzenia biblijne, ale wielu osobom będzie też kojarzyć się z rockmanami rodem z lat 70-tych. W przypadku krótkich włosów bezsprzecznie kojarzy się po prostu z facetem, który przed chwilą wstał z łóżka. Jest popularna wśród hipsterów. Mężczyźni z takimi włosami raczej nie przejmują się konwenansami. Są kreatywni i otwarci na nowe wyzwania, a do tego tolerancyjni, bezproblemowi w kontaktach interpersonalnych i uwielbiający nowe przygody.


Włosy dokładnie ułożone
Brak fryzury to też fryzura, która może świetnie wyglądać! Zostawiasz włosy bez zaczesywania na którąkolwiek stronę ani nie masz żadnego modnego cięcia? Niezły i wygodny pomysł. Ale jeśli do tego lubisz mieć na głowie pełen ład i dokładnie układasz każde pasemko za pomocą wosku, pasty lub gumy, to zapewne udaje Ci się optycznie zagęszczać włosy. Co mówi o Tobie porządek na głowie? Najprawdopodobniej nie jesteś sztywniakiem, a Twój dość niefrasobliwy stosunek do życia sprawia, że masz spore grono znajomych. Wolisz iść z prądem, ale wykazujesz przy tym pewien stopień wyrafinowanego indywidualizmu.

Wygolony lub łysy
Są dwa powody, dla których można mieć tę fryzurę – albo się łysieje, albo jest się zupełnie wyluzowanym i nie ma się ochoty na troskę o włosy. Jeśli łysiejesz, to fryzura mówi o Tobie niewiele, jednak jeśli wygoliłeś włosy, bo po prostu tak Ci wygodniej, to można zakładać, że jesteś odważnym, dynamicznym człowiekiem, który ceni sobie komfort i lubi aktywnie spędzać czas. Nie przepadasz za modą i kosmetykami, a to tylko bardziej podkreśla Twoją męskość.

Zapraszam do czytania i komentowania n17.119.gifn44.119.gif