Bagiusz

 
Status związku: w związku
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Wodnik
Urodziny: 1975-02-10
Rejestracja: 2007-12-16
... po mnie jeszcze wielu spojrzy na "Trzy Korony" :)
Punkty30więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 170
Ostatnia gra

Znowu Boty?

Co to za mod do gry? Czy takie właściwości ma ten kij?


Snooker Boty

Już kilkukrotnie spotkałem boty w grze w snookera. Dłuższą chwilę kij jest nieruchomy a potem bez przymierzania obraca się i uderza celnie. Przeważnie bile trafiają do uz.
Nie ukrywam; z ciekawości szukałem takiego oprogramowania ale nie po to by korzystać ale upewnić się że takowe istnieje :)
Napisałem także do suportu, ale jak dotąd żadnej info zwrotnej.
Jakie są wasze sposoby do walki z taką patologią?


Volbeat


??

''Pewien mężczyzna wszedł do zakładu fryzjerskiego, by podciąć sobie włosy i przystrzyc brodę. Gdy fryzjer zaczął go strzyc, rozpoczęli pogawędkę. Rozmawiali o różnych sprawach i poruszali najróżniejsze tematy. Dotknęli też kwestii Boga.- Ja nie wierzę, że Bóg istnieje - stwierdził fryzjer.- Dlaczego pan tak mówi?- zapytał klient.- Wystarczy wyjść na ulicę, żeby uzmysłowić sobie, że Boga nie ma. Niech pan powie, czy gdyby Bóg istniał, byłoby tylu chorych ludzi? Tyle porzuconych dzieci? Jeśli Bóg jest, dlaczego wokół tyle cierpienia i bólu? Nie mogę jakoś wyobrazić sobie kochającego Boga, który pozwala na to wszystko.Klient zamyślił się. Nic nie odpowiedział, bo nie chciał się sprzeczać. Fryzjer skończył strzyżenie i klient wyszedł. Tuż za drzwiami, zobaczył na ulicy faceta z długimi, polepionymi, brudnymi włosami i zaniedbaną brodą. Był brudny i rozczochrany. Klient zawrócił i znowu wszedł do fryzjera.- Wie pan co? Fryzjerzy nie istnieją!- Bzdury pan opowiada. Jestem fryzjerem i istnieję. Dopiero co pana ostrzygłem...- Nie! Fryzjerów nie ma! Gdyby byli, nie byłoby facetów z długimi włosami i nieprzyciętymi brodami, jak ten na ulicy.- Ależ skąd, fryzjerzy istnieją, a tak się zdarza, gdy ludzie do nich nie przychodzą.- I właśnie o to chodzi - przytaknął klient i wyszedł z zakładu...''