Imperator

Chcę grać z: kobiety, mężczyźni
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Lew
Urodziny: 1978-08-21
Rejestracja: 2018-09-01
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Punkty30 754więcej
Ostatnia gra

Aktywność w grach

Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro

Gry UkończoneWygrane Żetony
17834524,75 mld
Bingo

Bingo

Gry UkończoneWygrane Żetony
1705253,98 mln
Sniper
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover
Omaha Saloon

Omaha Saloon

Gry UkończoneWygrane Żetony
20232,10 mld

Prezenty

Prezentów: 127

Coś o mnie

O mnie
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Zainteresowania
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Ulubione filmy
Smoleńsk
Ulubiona muzyka
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Ulubione książki
KONSTYTUCJA
Co lubię
Ludzi z poczuciem humoru
Czego nie lubię
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że homo......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Ostatnie wizyty

Ilość wizyt: 8390
6 minut temu
52 minuty temu
1 godzin temu
2 godziny temu
2 godziny temu
13 godziny temu
14 godziny temu
1 dzień temu
1 dzień temu

Tablica