LukaBandita.

Status związku: żonaty/zamężna
Chcę grać z: kobiety, mężczyźni
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Waga
Urodziny: 2018-09-27
Rejestracja: 2009-11-07
Nigdy nie liżę mentalnie wyimaginowanych kłamstw.
Punkty602więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 398
Ostatnia gra
Mahjong

Mahjong

Mahjong
6 godzin temu

Stand up, czyli co mnie uratowało i ratuje w pandemii.

Chodzicie na stand upy? Oglądacie na YT?
Jeśli tak, to poproszę o napisanie o Waszych ulubieńcach i tych, których nie możecie znieść i dlaczego.
Moją przygodę z tym gatunkiem komediowym zaczęłam trochę nietypowo, bo od pierwszego polskiego stand upera, bo choć on nie uprawiał wtedy tego zawodu w naszym kraju, lecz za wielka wodą, to był jednak pierwszym Polakiem, który wziął się za ten trudny kawałek rozrywki.
Uwaga, piszę o Cejrowskim...Tak, o TYM WC i proszę mi nie pisać, że to katol i oszołom, bo mnie jego prywatne poglądy na kościółek nie obchodzą. Nieco drażnią, ale nie obchodzą.
Ciekawostka kolejna, WC to jedyny studnd uper w Polsce ( bo już od lat występuje w Polsce), który nie bluźni ze sceny, brak tam również, jakże typowego dla tego gatunku, żartów o fiutach, a nawet jak są, to WC mówi subtelnie o indiańskim pinga-pinga.
Potem mój prawie sąsiad z Łodzi, czyli Rafał Pacześ. Dobry, ale już nieco zjada własny ogon.
Lotek, gruby wiór ( jak to mówi Pacześ) z Wawy. Najlepszy żart Lotka o seksie? A ten o tym, że jak mu jego dziewczyna robi ..dobrze w lesie, to chociaż jej na głowę nie pada.
Antoni Syrek- Dąbrowski...Geniusz. Polecam jego kawałek "Sierpień"...Wtedy zrozumiecie, że mimo wielu wysiłków nie uda Wam się nie śmiać, podczas gdy on opowiada jak miał guza mózgu.
Śmiejesz się ale czujesz, że jednak nie powinieneś. Na nic, będziesz się śmiać.
No i czas na mój numer 1, czyli Abelard Giza , tak to ten polski Arab z kabaretu Limo ( nie obrażam gościa, ona tak sam się z siebie śmieje).
Nie radzę oglądać przy pełnym pęcherzu.
Abelard jest constans. Każdy jego program trzyma poziom.
Mogłabym wymieniać jeszcze długo, ale nie chcę zadręczać, kto zna, ten wie, kto nie, ten łatwo znajdzie na YT strona stand up Polska.
P.S. Dla pań polecam Michała Sochę...Zabawny, a i oko jest na czym zwiesić ;)