papryczka81.

 
Rejestracja: 2018-02-23
mała,czarna i figlarna...Kochamy wciąż za mało i stale za późno
Punkty120Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 80
Ostatnia gra
Yatzy

Yatzy

Yatzy
35 dni temu

Dusza...

Jak dobrze, że ten rok się skończył. Ciężki rok. Niezwykle męczący. Psychicznie. Wiele zmian, wiele trudności. Strach, panika, smutek, rozłąka, wyrzeczenie i na końcu zrozumienie. Zrozumienie, za którym kryje się drugi człowiek. Zrozumienie jak bardzo wiele zależy od tego, jakimi ludźmi jesteśmy i jakimi się otaczamy. Czy w sytuacjach złych telefon nie jest poza zasięgiem i mamy dla kogo otworzyć drzwi. Także serca. To był rok zrozumienia. Jak ważna jest bliskość, dobre słowo, pomocna dłoń czy zwykła solidarność. Jak ważny jest kontakt i zadbana relacja. Jak ważne jest to, że mamy wartościowych i kochanych ludzi wokół, na których możemy liczyć w obliczu niejednej tragedii. Czasami zupełnie obcych, którzy wkraczają w nasze życie niczym armia Aniołów. Którzy nie pozwalają zwątpić w dobro i drugiego człowieka. Bo życie to nie tylko toasty za sukcesy, głośne śmiechy i żarty. Życie to dramaty, gorzkie łzy i wielkie straty. Życie to przede wszystkim ludzie. Z sercem.I takich ludzi życzę Nam jak najwięcej.
"...A kiedy już będzie po wszystkimPrzyjdzie czas zrozumieniaŻe zawsze obok był człowiekZ sercem zamiast kamienia"
~ Elżbieta Bancerz, Dusza zaklęta w słowa


Świat Jego Oczami

Przyjdzie dzień, w którym dotrze do Ciebie, że zabraknie Ci czasu na zrobienie wszystkiego o czym marzyłeś. Obudzisz się i zrozumiesz jak szybko uciekają dni, miesiące i lata. Uzmysłowisz sobie, że nie ma już na co czekać. Wszystko, co chciałeś w życiu zrobić – zrób teraz. Jest później niż myślisz.

Większość ludzi żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć. Jakby byli nieśmiertelni. Tracą czas na gówniane znajomości i nudne życie bez polotu. Znikają w szarej codzienności dnia zapominając o swoich marzeniach. Zastanawiają się czy wypada i co ludzie powiedzą. Powtarzają sobie w myślach, że „kiedyś” wszystko zmienią. Pierdolone „kiedyś”, które najczęściej nie nadchodzi nigdy.

Powiem Ci coś. Czas ma głęboko w dupie Twoje plany. Nic nie jest w stanie go zatrzymać. Mija i nie wraca. Przychodzi dzień, w którym wstajesz rano i nie masz pojęcia, że właśnie wypiłeś ostatnią kawę w swoim życiu.

Nigdy nie wiesz, kiedy patrzysz komuś ostatni raz w oczy. Jutra może nie być. W jednej sekundzie cały świat może się zawalić. W ułamku chwili wszystko może się skończyć. Przestań czekać. Zacznij żyć tak, jakby codziennie był ostatni dzień w Twoim życiu.

- Rafał Wicijowski, fragment z książki "Żyjesz tylko raz" dostępnej na stronie www.zamowksiazke.pl ❤️


warto czekać...

Odległość dzieli ciała, ale nigdy serca...
Nie ma piękniejszej miłości niż ta, która potrafi czekać......❤K


Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Nigdy nie umiera ten, kto żyje w naszej pamięci...[*]...
18 rocznica, jak Ciebie nie ma przyjacielu....wierzę, że kiedyś po drugiej stronie znów się zobaczymy....
Co Ciebie spotkało
Mnie to nie minie
Ty jesteś już w domu
Ja jeszcze w gościnie

https://m.youtube.com/watch?v=6PPWcUDrkLU

https://m.youtube.com/watch?v=Ub7gvj8I37o


Dusza romantyczki...

Muzyka jest odzwierciedleniem duszy, więc gdzieś w duszy gra...
https://m.youtube.com/watch?v=zqMolzKlycU