piespies

 
Rejestracja: 2010-01-21
Gang Donalda
Punkty95więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 105
Ostatnia gra

Wiarygodność

Tusk i jego ekipa doprowadzili wiarygodność  władzy w Polsce do takiego stanu, że gdybym zobaczył człowieka który przystawia pistolet do skroni i strzela sobie w łeb, a skądinąd wiedziałbym, że był chory na raka, żona puściła go w trąbę i spalił mu się dom a  przedstawiciel prokuratury ogłosił, że popełnił samobójstwo to i tak bym w to nie uwierzył.


Powrót

Wróciłem z wygnania. Za recydywę ( wyrażanie swoich opinii na temat sytuacji w kraju i jaśnie nam panującej Platformy Obywatelskiej ) czeka mnie dożywocie.


Wyrok

Czas ultimatum minął, wyrok został wykonany. Cenzor  w4rp usunął mi wszystkie zdjęcia z profilu. Niech żyje wolność i swoboda w wydaniu Platformy Obywatelskiej. A tak straszyli PiS-em. Wszystko zło, które przypisywali Prawu i Sprawiedliwości wprowadzają teraz w życie. W psychologii takie działanie ( przypisywanie swoich złych cech komuś innemu ) nazywa się projekcją. Wprowadzenie cenzury przyczyniło się do upadku niejednego reżimu, czego i tuskowej władzy z całego serca życzę.


Ultimatum

Dostałem ultimatum od cenzora o nicku w4rp żebym w ciągu 24 godzin usunął zdjęcia ze swojego profilu. Czekam na wyrok wydany w imieniu miłościwie nam panującej władzy.


Cenzura

Ledwo Tusk wygrał wybory już mi ocenzurowali profil.