BardArtist

 
Rejestracja: 2014-12-17
Kliknij BLOG : ,,Fajansiarski Przegląd Tygodnia''
Punkty166Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 34
Ostatnia gra

Fajansiarski Przegląd Tygodnia #3 2017-07-01


d87d1aff5ec8b.jpg


Przed nami trzeci odcinek FAJANSIARSKIEGO PRZEGLĄDU TYGODNIA.

To program dla ludzi, którzy lubią tutejsze blogi i dla tych którzy ich nie lubią.

Czy uda się pogodzić ze sobą dwa światy ?

Na pewno wypadałoby być kulturalnym i uśmiechniętym.7ce69826e2340.jpg


W moim odczuciu mieniony tydzień był nieco nudny i pozbawiony kontrowersyjnych oddechów. Na waszych blogach nie gościła literacka wena, ale pewnie było to spowodowane otwarciem sezonu letniego. Zanim jednak wyciągniecie rowery, rolki czy też hulajnogi, zapraszam was wszystkich na program. A dzisiaj FAJANSIARSKI PRZEGLĄD TYGODNIA odwiedzą fajansiarscy goście :  • Qrka

  • tytus7908229

  • marsjanin201358ca4442275b4.jpgFilmowe rebusy – a to ciekawa zabawa. Qrka zaproponowała rebusową rozrywkę i porwała za sobą blogową publiczność. Jak to niewiele wystarczy by dobrze się bawić. Czasem to tylko dwa obrazki i satysfakcja z ich połączenia razem. To jest to ... prostota. Ja osobiście posiadam jednak zbyt małą dawkę inteligencji, by odszyfrować z rebusów autorki, choć jeden tytuł filmowy. Za to wy nie mieliście z rebusami autorki Qrka żadnego problemu. Szczerze popieram tego typu zabawę i liczę na więcej...

8e0c98592746b.jpgOburzony tytus7908229 znowu krzyczy na administrację. ,,co robia z tymi grami kurwa co dzeiń co gorzej nawet teraz na priv nie wiem jak wejść admin odmul się'' Gramatycznie nie najgorzej, bowiem każdemu zdarzają się błędy. Autorowi bloga trzeba jednak wytłumaczyć jedną prostą rzecz. Mianowicie to, że świat bezustannie się rozwija. A skoro świat to i my również się rozwijamy – jedni wolniej a drudzy szybciej. Użytkownik tytus7908229 został pokonany. Człowiek pozbawiony umiejętności przystosowywania się do zmian z góry jest przegrany. Nie da się przecież wiecznie tkwić w tym samym. Gdyby GameDesire nie rozwijało się, zostałoby odepchnięte przez nas na bok i zainteresowalibyśmy się czymś innym. Autorowi bloga widocznie jest potrzebna pomoc. Nie ma co krzyczeć i rzucać się, trzeba zacząć myśleć i pędzić za światem.

b2697e011db13.jpg


Ponieważ w ubiegłym tygodniu niewiele się działo na blogach. Powęszyłem trochę i znalazłem wpis z 23-go dnia lutego 2016 roku. Wpis użytkownika marsjanin2013 pt. ,, przyjdź proszę”. Jak ja nie lubię poezji ! „Chcę być z Tobą w otchłani nieskończoności” Tak... ale po co się tak długo razem męczyć ? To bezsensu. „ rano scałujemy ze swoich ust wszystkie wspomnienia z oczu posiądziemy jedyne spojrzenia z łąki Twego ciała zbiorę zasiany zapach nienasycenia,który dla mnie zostawiłaś” Autor bloga widocznie żyje na polanie zwanej niemocą i strachem przed miłością. Właśnie... Czy nie myślicie, że ci, którzy tak dużo mówią o miłości mają z nią problem ? Ludzie, którzy chodzą po świecie i pieprzą o miłości i tylko o tym, to zwykle przedstawiciele jakiejś sekty. „ będziemy siebie połykali w ofierze składali i w sobie trwali z płatków miłości życie układali jeśli pragniesz tego wejdź proszę i przyjdź” Połykali, w ofierze składali ? Wspominałem już o sekcie ? Ta cała miłość użytkownika marsjanin2013 jest z pewnością podejrzana. Metafora jest tutaj jedynym wytłumaczeniem, ale ja i tak wiem o tym, że przekonywanie ludzi do jednego i odnoszenie się ciągle na ten sam temat, ma związek z jakimś kompleksem być może większym problemem autora.
W ten sposób kończymy FAJANSIARSKI PRZEGLĄD TYGODNIAd6767b00e9cb5.jpgKomentarze: 22  |  Odsłony: 1192

Fajansiarski Przegląd Tygodnia #2 2017-06-25
e43facce56a71.jpg
Przedstawiam drugi odcinek FAJANSIARSKIEGO PRZEGLĄDU TYGODNIA.

To program dla ludzi, którzy lubią tutejsze blogi i dla tych którzy ich nie lubią.

Czy uda się pogodzić ze sobą dwa światy ?

Na pewno wypadałoby być kulturalnym i uśmiechniętym.
f9d736ee7477f.jpg


Co tutaj się dzieje ... ? Krzyki i owacje na stojąco ... Bardzo się cieszę, że spodobał Wam się pierwszy odcinek FPT. Skoro tak, to jedziemy dalej... FAJANSIARSKI PRZEGLĄD TYGODNIA odwiedzą dzisiaj fajansiarscy goście :  • scoobidi

  • nicola555

  • antekantkowiak5Wśród moich dzisiejszych gości, są ci więcej i mniej popularni oraz bardziej i mniej lubiani. Choć na przestrzeni społecznej codzienności dzieli ich wiele, to na literackiej arenie łączy ich umiejętność do tworzenia fajansiarskich blogów. Otwórzmy szeroko oczy i jeszcze raz przypomnijmy sobie ubiegły blogowy tydzień.


30a38a43f48bf.jpg


Zacznijmy od naszej piękności... scoobidi. Przeglądając jej ostatni wpis możemy natrafić na głośny, choć mimo to subtelny sprzeciw. Autorka namawia nas abyśmy przestali mówić o polityce i dzielących nas wszystkich prawach. ,,Wszędzie tyle polityki. Ciągłe zwady i krytyki. Słowo przeciwko słowu... Po co nam te bijatyki” To coś nowego... Zawsze skromna i życzliwa dla nas autorka, postanowiła w końcu tupnąć nogą. I słusznie ... Niektórzy użytkownicy na tym portalu nie potrafią nie pisać o polityce. To ci ludzie, którzy pompują w nas swoje polityczne teorie, aby później karmić się naszą ludzką naiwnością. Dołączając się do życzeń autorki, powiedzmy sobie w końcu – STOP.


18add39d08cd6.jpg


Kolejnym gościem FAJANSIARSKIEGO PRZEGLĄDU TYGODNIA jest panna nicola555. Na pewno wielu z was nie cierpi poniedziałków, ja również ich nie lubię. Tym bardziej, że właśnie w ubiegły poniedziałek zobaczyłem kolejny miłosno-nudny wiersz panny autorki. Oczy mnie bolą i wychodzą mi żyły na mózgu, kiedy po raz kolejny czytam : ,,Chcę odszukać tamte dni pachnące Tobą... Raz jeszcze przeżyć radość pierwszej miłości” Aż mam ochotę podbiegnąć do autorki, wyciągnąć kij bejsbolowy, pieprznąć w głowę i powiedzieć – WEŹ SIĘ DZIEWCZYNO W KOŃCU ZAKOCHAJ! Autorka ciągle pisze o czymś czego nie doświadczyła, a chciałaby doświadczyć, wmawiając sobie przy tym, że doświadcza to wszystko każdego dnia. Wiem, to chore, ale taka właśnie jest nicola555. Monotematyczna, obrażalska i doprowadzająca ludzi do szału. Od dzisiaj aż do skutku, szukajmy miłości dla autorki bloga. Mężczyźni zainteresowani monotematyczną poetką, proszeni są o kontakt z redakcją.

51258375f30a6.jpg


W tym momencie mamy do czynienia z zakompleksionym, pryszczatym chłopcem, który nie potrafi znaleźć swojej drugiej miłosnej połówki. Wiecznie nieszczęśliwy i niekochany antekantkowiak5, jak zwykle marudzi coś pod nosem i maślanymi oczkami prosi o naszą uwagę. Ostatnio w swoim blogowym wpisie napisał o dziewczynach, które go ''kręcą''. Mianowicie chodzi mu o panie z portali erotycznych. Prawda wygląda w ten sposób, że nasz napalony chłopczyk wciąż odkłada z kieszonkowych od rodziców, by z taką portalową panią spędzić choć godzinę. Nasz autor erotycznych anonsów pokazuje wyraźnie, że ma fantazję i pragnie ją spełnić. Osobiście jednak chciałbym przeprosić wszystkie panie i dodać, żeby się zbytnio nie przejmowały. Ponieważ nasz antekantkowiak5 przechodzi obecnie okres buntu i pewnie kiedyś mu to przejdzie.
W ten sposób kończymy FAJANSIARSKI PRZEGLĄD TYGODNIAc46dcbebc4aeb.jpg

Komentarze: 29  |  Odsłony: 1711

Fajansiarski Przegląd Tygodnia #1 2017-06-17
19bad04749e4e.jpg
Pierwszy odcinek FAJANSIARSKIEGO PRZEGLĄDU TYGODNIA.

To program dla ludzi, którzy lubią tutejsze blogi i dla tych którzy ich nie lubią.

Czy uda się pogodzić ze sobą dwa światy ?

Na pewno wypadałoby być kulturalnym i uśmiechniętym.
33c7631944354.jpgPrzychodzi taki moment, w którym chciałoby się bez pardonu uderzyć pięścią w stół i głośno powiedzieć – NIE ! Nam się to nie podoba. Niestety często jest tak, że nikt nie chce nas słuchać. FAJANSIARSKI PRZEGLĄD TYGODNIA odwiedzą dzisiaj fajansiarscy goście :  • Marylka4242

  • (nie)kochany

  • synpiotra

  • Nadi31Ta mało znacząca ''fantastyczna czwórka'', posiada na pewno wiele znakomitych umiejętności, ale to, co łączy ich w jedną wspólną całość, to talent do tworzenia fajansiarskich blogów.
453c673b3850a.jpg

Pani Marylka4242 znajduje się na pewno w czołówce użytkowników piszących o polityce. Marylka porusza na swoim blogu tematy związane wyłącznie z polityką. I nawet jeśli coś polityką nie jest, to dla Marylki polityką właśnie było. Problem w jej wpisach polega jednak na tym, że Pani Marylka rozumie politykę w nieco odmienny sposób niż reszta ludzi. Odnoszę wrażenie, że dla niej tylko ta polityka jest dobra, którą ona głosi, a każda inna jest traktowana przez nią w sposób agresywny. Pani Marylka jest typowym komiksowym polakiem, który boi się i taktuje z agresją wszystko to, czego nie zna. Marylka wierzy tylko w to, co wpoili rodzice. Ostatnio na swoim blogu pokazała nam ramadan w TVP1. Zapytana dlaczego napisała taki wpis, odpowiedziała krótko – ,,...nie wiem”. Ja też nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Podobnie jak Wy odnoszę wrażenie, że Pani Marylka posiada niespełnione ambicje polityczne. Dzięki Bogu nie wszystkie marzenia się spełniają. W innym razie, gdyby spełniło się marzenie Marylki o byciu politykiem tego kraju... Nas by już nie było.

3119cf0f2b074.jpg

Parę dni temu na bogu użytkownika (nie)kochany, pojawiły się przedbiegi. To opowiadanie o męskiej miłości w formie wiersza. Autor opowiada nam o krętej górze tuż po słońca wschodzie, na którą wspina się ze swoim wyśnionym, wymarzonym partnerem. Cytuję : ,, Idziesz obok mnie i to nie jako przechodzień. Trzymasz mnie za rękę...” Autor bloga dumnie mówi o swojej miłości, a raczej pragnieniu zakazanych uczuć. To nie pierwszy wiersz, w którym (nie)kochany dzieli się z nami swoimi niespełnionymi gejowskimi fantazjami. Bloger (nie)kochany nie posiada dużej blogowej publiczności. Zwykle jego wpisy komentuje jedna lub dwie osoby. Ostatni wpis o gejowskiej miłości skomentowały dwie osoby. W komentarzach czytamy : ,, nie można kochać stanowczo, kocha się troszku inaczej” Tak... Można kochać inaczej, zwłaszcza kiedy ta sama miłość dotyczy dwóch mężczyzn.

4116ce4bad82b.jpg

Kolejnym gościem FAJANSIARSKIEGO PRZEGLĄDU TYGODNIA jest synpiotra. To osoba, która jest wam znana z zamieszczania na blogu materiałów video. U synapiotra możemy zaczerpnąć trochę sportu, posłuchać muzyki oraz odprężyć się przy filmie animowanym. Synpiotra to kulturalny bloger, który nie lubi zbytniego przepychu.

c75a8cf6a6561.jpg

Czas przejść do gwiazdy tego wieczoru. Zakompleksiona, rozwydrzona i wszystko wiedząca Nadi31 i jej biała flaga, którą zaprezentowała nam w swoim ostatnim wpisie. ,,Cisza... Przerażająca swoją głębią cisza...” A to głęboko nam napisała. Nadi na swoim blogu, pisze o swoim naiwnym małym serduszku. Szkoda, że nie wspomniała o swojej wielkiej ...  Na pewno byłoby to ciekawsze niż wieczory literackie, którymi nas zaślepia. Bez obaw, Nadi wie co robi... To jedna z tych osób, które zgrywają święte, a świętymi nigdy nie były. Wróćmy jednak do jej ostatniego wpisu : ,, Głupie naiwne serduszko przegrało.. Bijąc w rytm ciszy spokojnie złożyło broń” Ja też za każdym razem biję w rytm ciszy, kiedy czytam wpisy Nadi. Zdecydowanie kochana Nadi jest na początku swojej literackiej drogi. Ja Nadi31 wole jednak bardziej ze zdjęć, które czasem do mnie wysyła niż z tekstów, które pisze.
W ten sposób kończymy FAJANSIARSKI PRZEGLĄD TYGODNIA3e4370478e8c0.jpg
Komentarze: 20  |  Odsłony: 1330