Kolor Fantazji

 
Status związku: w wolnym związku
Chcę grać z: kobiety, mężczyźni
Szukam: rozrywki
Rejestracja: 2019-10-06
Nieograniczony...
Punkty88Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 112
Ostatnia gra

Chciałabym zostać Adminem..

2021-01-14       

! Proszę nie komentować tego bloga dla własnego bezpieczeństwa !

Szanowna Administracjo GD chciałabym napisać że to nie ja jestem "Tą Nią" i to nie ja mam ojca, matkę, syna który jest tutaj adminem, i to nie ja składam donosy na blogowiczów i komentatorów bo nic mi się tutaj nie podoba i sama ze sobą poradzić sobie nie mogę. I to nie ja wrzucam 502 fotkę z " dzióbkiem", tak że moja twarz zaczyna się śnić po nocach innym graczom, i nie mam nic wspólnego z "pasztetem" jaki piecze się ostatnio na GD i który został podany innym tutejszym użytkownikom w formie "czarnej polewki"..
Nie jestem "Tą Nią", ale gdybym była i nie podobało by mi się to wszystko co wymieniłam wyżej, to nie wchodzę, nie czytam, nie wpuszczam do siebie, blokuję gracza który mnie podgląda i do mnie pisze a w ostateczności zamykam konto, biorę chomika czy aligatora i idę na spacer przewietrzyć głowę, albo na sesję z psychologiem..

"Szanowana" Administracjo GD chciałabym zwrócić uwagę że "Polacy nie gęsi, iż swój język mają" nawet Tu w wirtualnej rzeczywistości i należy im się szacunek, mimo że niejednokrotnie podczas blogowania mają różne pomysły na wyrażanie swojej  osobowości np. w formie "kto się czubi ten się lubi"..

Proszę wziąć pod uwagę że jesteśmy tu jak "jedna wielka rodzina" i stanowimy społeczność GD, i jak to bywa w każdej rodzinie zawsze znajdą się tzw. Czarne Owce, które wystąpią z szeregu..ale to jeszcze nie powód żeby kogoś usuwać albo blokować bez ostrzeżenia.

Szanowna Administracjo GD ponieważ wszytko co "złe" to nie ja, bardzo chciałabym zostać tutaj Adminem, bo wydaje mi się że obecny lub obecni tu muszą być bardzo przemęczeni dlatego stosują netykietę tak jak im się podoba lub pod czyjeś dyktando, nie podając konkretnych argumentów dla czego "coś" zostało usunięte ani nie pozwalając się bronić..
Może gdyby sobie odpoczęli i pograli  tu w coś na luzie, to przypomniało by im się jak wygląda codzienne, zwyczajne życie "graczy" na GD i dlaczego tak chętnie  tu Wszyscy jesteśmy..

Z poważaniem:
Kolor Fantazji


Nomenklatura gęsi i najpiękniejszy kotlet świata - Janina Daily