Spider_90

Rejestracja: 2013-04-04
Punkty11 076więcej
Ostatnia gra

Rozmyślania nad tutejszą polityką Administratora i podejściem do graczy....

Chciałbym podzielić się z Wami sytuacją, która miała miejsce kilka miesięcy temu...

Grudzień 2019, dzień jak co dzień, chcę zalogować się na swoje konto, które aktywne miałem blisko 10lat, w celu zagrania partyjki w snookera czy też bilard, jak również paru rąk w pokera. Ku mojemu zdziwieniu, po wpisaniu danych do logowania wyskakuje informacja: ,,Twoje konto zostało zablokowane..."
Na początku myślałem, że to jakiś żart, ale niestety okazało się co innego. Konto zostało zablokowane, posądzono mnie o rzekome korzystanie ze wspomagaczy podczas gry w Pool Live Pro (chyba sobie za dobrze radziłem i stałem się przez to dla kogoś problemem, że ktoś zadał sobie tyle trudu by to sprokurować i zrobić takie świństwo). Kilkanaście razy kontaktowałem się w tej sprawie z Adminem, w celu wyjaśnienia, wytłumaczenia, że to jakieś nieporozumienie, prosząc go jednocześnie o przesłanie dowodów na swoją winę. Niestety, z którego miejsca bym nie pisał, Admin wiecznie był jeden i cwaniacko odpisywał to samo ,,nie ma takiej możliwości" dowodów żadnych nie prześle.

Co o tym więc myśleć? Może to decyzja tylko Admina, skoro ciężko było mu przesłać screena czy filmik udokumentowujący moją winę? Po co przecież trzymać gracza na serwisie, który jest samowystarczalny? Radzi sobie w bilarda skąd ma wystarczające $ żeby grać w pokera? Nie ma z niego pożytku skoro nie ,,zamienia" realnej kasy na wirtualną.


Sytuacja sprzed kilku lat.... Grudzień 2016

Przy próbie zalogowania się na konto, wyskakuje informacja o jego blokadzie. Po zgłoszeniu problemu, OTRZYMUJE W ODPOWIEDZI SCREENA Z DOWODEM NA SWOJĄ WINĘ. Jestem w szoku, screen zwyczajnie jest przerobiony... Po kilku kolejnych kontaktach z kompetentnym Administratorem, wówczas z Panem Adamem, sprawa po kilku dniach została wyjaśniona, treść mejla:

,,W obliczu materiałów, które uzyskaliśmy w tej sprawie dzisiaj, jesteśmy skłonni uwierzyć w Pana niewinność. Konto zostało odblokowane. Do godziny czasu będzie Pan miał dostęp do gry. Wyciągniemy konsekwencje wobec osoby, która Pana zgłosiła. Przepraszamy za niedogodności. "

Okazało się, że jeden z graczy prokurował nagrania i screeny po czym zgłaszał do Administratorów.


Niestety, żeby taką sprawę wyjaśnić trzeba po prostu chcieć i wysłuchać też drugiej strony, DZISIAJ NA TO SZANSY NIE MA!

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że chcąc teraz zaskarżyć decyzję Administratora, takowy mejl trafia bezpośrednio do niego, przecież to jest niedorzeczne. Jak taka osoba ma spojrzeć na problem obiektywnie?


Pięknie ujęta dewiza Gamedesire: ,,stać się numerem jeden wśród deweloperów gier społecznościowych na całym świecie" n17.gif?v=122

Z taką polityką i takowym podejściem Administratora do gracza, życzę szczerze powodzenia, gdyż na pewno się przyda!

Niesłusznie oskarżani gracze są wykluczani z serwisu, bez jakiegokolwiek zainteresowania ze strony Administratora, bez przesłania jakichkolwiek dowodów czy chęci wyjaśnienia sprawy, a gracze którzy używają faktycznie jakiś wspomagaczy, wbijając bile po kilku bandach i goląc innych - grają tu sobie w najlepsze!

Pozdrawiam!